УТОГу 85 років

УТОГу 85 років

         Є в нашому житті прекрасна традиція — святкувати ювілеї. Вони  бувають різні: великі й маленькі, радісні й сумні, але це – завжди підсумок маленької частини життя.
         16 травня Лебединська ТО УТОГ відзначила свій ювілей – 85 років.
         У цей  день  наша школа широко та щиро відкрила  двері для гостей, які завітали, щоб відсвяткувати разом з колективом, учнями, випускниками минулих років та численними гостями. Серед гостей були: голова Сумської обласної організації УТОГ Ковтун О.В., голова Лебединської ТО УТОГ Попова Л.М. та представники місцевої влади. 
           Для гостей провели  екскурсію по навчальному закладу. Приємно вразила присутніх виставка творчих робіт учнів-гуртківців.
         Святковий  концерт прийшовся до душі всім присутнім. Веселі українські пісні у виконанні Домашенко Наталії, Кібець Катерини та  Дерев’янко Альони викликали масу оплесків. Гучну підтримку залу отримали юні джентльмени школи. Виступ наймолодших учасників свята з хореографічною композицією «Малесенькі долоньки» нікого не залишив байдужим.
          Також гостей свята вітали учасники художньої самодіяльності Сумського Будинку культури УТОГ. Вони представили пісенні  та хореографічні композиції, які здивували зал оригінальністю та душевністю. Тепло і радість переповнювали кожного у цей день.
           85 років – вік солідний, але життя не закінчується, а значить попереду багато хороших справ і серйозної роботи, яка буде спрямована на об’єднання нечуючих людей, підвищення їх соціального статусу, створення належних умов для повноцінного життя і діяльності людей з вадами слуху.

Залишити відповідь