Методична робота

12.12. 2017 року в групі дітей 2-А- 3 класів була проведена презентація проекту на тему «Пори року». В ході підготовки до  проекту була проведені різновиди робіт:  бесіди, екскурсії, конкурси на кращий малюнок «Улюблена пора року», виготовлення поробок з природнього матеріалу. Під час проведення проекту діти були в гарному настрої, активні, готові до співпраці, легко йшли на контакт. У дітей розвивалися спостережливість, уява, мислення, активне мовлення; виховувалось бережне ставлення до оточуючого навколишнього середовища, прищеплювалась любов до природи рідного краю .

                   Тиждень фізики та математики «Засідання Академії точних наук».
            З 15 по 19 січня був проведений тиждень фізики та математики «Засідання Академії точних наук». Учні школи з цікавістю прийняли участь в інтелектуальній грі «Математичний калейдоскоп» та інтерактивній вікторині з фізики, під час яких виконували різноманітні цікаві завдання.

 Для учнів старших класів був проведений конкурс «Юні знавці математики», переможцями якого стали  учні 9 класу Федоренко Владислав та Бриксін Володимир.

Молодші школярі взяли активну участь в конкурсі на кращий малюнок «Фігурна математика». В позаурочний час діти із задоволенням переглянули мультфільм «Коля, Оля і Архімед» та уроки Р. Саакаянца «Фізика для самих маленьких».  


Тиждень підготувала вчитель математики Горбатенко О. Г. До проведення тижня долучилися класні керівники та педагог – організатор школи.

Тиждень «Акорди здоров’я»
         Цікаво та з користю для нашої школи минув тиждень «Акорди здоров’я». Учні старших класів взяли участь у годині відкритих думок з психологом на тему «Здоровий спосіб життя». Не менш корисно і весело пройшла година спілкування для  молодших школярів. Діти  розповіли про свої смаки та захоплення , взявши участь у майстер-класі  «Улюблені захоплення у вільний час».
Вихованці розуміють користь і значення здорового способу життя для людини! Адже, бути здоровим – це актуально  і модно у наш час!

Пам´ятаємо Героїв Крут
Цього року виповнюється 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
29 січня в нашій школі героїко-патріотичним  заходом «Пам´ятаємо Героїв Крут» вшановували честь і героїзм української молоді, яка жертовно загинула у боях під Крутами у 1918 році.
Учні  зацікавлено  дивилися  презентацію, присвячену даній події, ставили запитання. Перегляд відео «Бій під Крутами» дав змогу провести паралелі між боєм під Крутами і сьогоднішніми подіями в Україні, коли і зараз відстоюється право на єдину незалежну рідну країну – Україну.

   

Свято Казки
30.01.2018 року у рамках  Тижня початкових класів «В гостях у Запитайлика»  відбулося Свято Казки. Учні ставили вистави на основі казочок «Курочка Ряба», «Рукавичка», «Вовк та семеро козенят».  Сюрпризом на святі для малечі став прихід казкових героїв – Маші та Ведмедя. Ця казкова зустріч засвітила  в дитячих очках  вогники цікавості та щирого захоплення від побаченого.
Всі глядачі були задоволені та підтримували юних акторів бурхливими оплесками.

Тиждень  гурткової роботи
«Подорож у країну творчості та майстерності»

       «Ніщо так не підкреслює нашу індивідуальність, як речі виготовлені власноруч». В цьому переконалися учні – гуртківці, виготовляючи вироби  в різних техніках та видах мистецтва,  під час проведення тижня  гурткової роботи «Подорож у країну творчості та майстерності», який проходив у школі  з 05. по 09.02. 18р.
У рамках тижня пройшов майстер – клас із декоративно-прикладного мистецтва «Скарбниця добрих справ». Всі учні з радістю долучилися до його проведення . Результати спільної творчої роботи  оформили у виставку  « Творчий вернісаж».

Слід зазначити, що  дитяча творчість невичерпна, і  саме гурткова робота – це острівець для  розкриття дитячих талантів та здібностей.

 «Масляна седмиця кличе веселиться!»
           Під таким гаслом цьогоріч пройшло цікаве святкування Масляної в школі. На святі Масляної було весело та гамірно: зустріч Зими з Весною супроводжувалася змаганнями, іграми, конкурсами, хореографічними номерами, катанням на возі.
А оскільки Масляна приходить не з пустими руками,  то під веселу українську музику господиня Масляна пригостила всіх учасників свята млинцями та варениками.

День Соборності України
20 січня з учнями школи був проведений виховний захід на тему «Соборність України – завдання на всі часи». У заході взяли учать учні 5-10 класів разом із директором школи Удодом А.В., педагогом-організатором Петренко К.О. Розмова йшла про основні етапи розвитку української соборності , державотворчі пошуки українського народу та про принцип суверенітету, як визначальної основи державотворення.
Вся інформація сказана за круглим столом супроводжувалася відео та фото-презентаціями. Учні уважно слухали розповідь Удода А.В. та залюбки виконували різні цікаві завдання.
Отже, відзначаючи День соборності України, ми ще раз засвоюємо уроки минулого, які переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України.

29 січня в нашій школі відбулося Свято казки. На святі провели вікторини «З якої казки ці герої», «Чи правильна назва казки», «Порахуй героїв казки». Всі діти брали активну участь у вікторинах та конкурсах. За правильні відповіді, організацію та інсценування казок діти отримали великий запашний пиріг.

«День Святого Валентина наступає, всіх закоханих він щиро вітає!».
14.02.2019 року у школі відбувся розважальний захід до Дня всіх закоханих «День Святого Валентина наступає, всіх закоханих він щиро вітає!». Скільки радісних посмішок, скільки позитивних емоцій подарував цей захід не тільки учням, а й педагогам, адже вони також приймали активну участь. Конкурсна програма була заповнення завданнями інтелектуального та розважального характеру. Переможців визначало журі на основі балів, отриманих за кожен конкурс. Оцінювалися ерудованість пари, її артистизм та активність. Ніхто з глядачів не сумував, адже конкурси були і для них. Захід пройшов з позитивним настроєм. Переможці отримали пам’ятні подарунки, а глядачі ласували смачним пирогом.

Захист проекту «Сім чудес України»
12 лютого учні виховної групи 9-10 класів захистили проект «Сім чудес України». У ході презентації проекту учні донесли присутнім інформацію про цікаві куточки України: фонтан «Рошен» у Вінниці, Тунель Кохання у Клевані на Волині, пейзажну алею в Києві, Альтанку в Сумах, Долину привидів у Криму, озеро Синевир та Асканію-Нову. В ході розв’язання цікавих інтелектуальних завдань вихованці показали свої знання, були ерудованими та активними.

Л

Слава Україні!
Слава Героям!
Україна – це на все життя!
Україна – понад усе!

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в нашій школі було проведено годину відкритих думок «Тернистий шлях до свободи», який розпочався виконанням Гімну України та хвилиною мовчання.
Директор школи Удод А.В. розповів про події тих днів на Майдані, згадав Героїв Небесної Сотні. Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну.

26 лютого 2019 року у виховній групі 2 та 3-Б класу був проведений проект на тему «Мій клас – моя родина». Ця тема є актуальною для учнів цих класів. Основним моментом було створення дерева класу, який об’єднував їх в одну дружню класну родину. На протязі заняття діти були активні, продемонстрували свої знання під час проведення вікторин та ігор. Учні проявили себе як талановиті актори, під час постановки сценки; декламували вірші, танцювали, а на завершення заспівали веселу пісеньку про дружбу.

У вівторок, 26 лютого, в першому класі відбувся захист навчально-розвиваючого проекту «Казкова зима». Діти із захватом виконували завдання від Сніговичка: відповідали на цікаві запитання, рахували сніжинки, визначали пори року. Учні були активними, зосередженими, кмітливими.

27 лютого 2019 року в групі учнів 5-6 класів Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи, відбувся захист навчально-виховного проекту «Мій рідний край». Діти, одягнені в національний одяг, із задоволенням розповідали про красу і велич неньки України, тепло і затишок рідної школи, край, де народилися і зростають. Під час заходу вихованці вдало складали пазли, відгадували ребуси і кросворди, виконували цікаві завдання. На майбутнє діти поставили собі за мету зберігати і примножувати традиції українського народу, робити все для того, щоб стати гідними громадянами своєї держави.

У вівторок, 5 березня 2019 року, в першому класі відбулося відкрите заняття. Була проведена дидактична гра на тему «Склади рюкзак». Метою гри було удосконалення знань дітей про назви шкільного приладдя. Учні разом з вихователем визначали потрібні і непотрібні речі для навчання. Для закріплення матеріалу діти переглянули цікавий мультфільм з повчальним змістом. Учні були активними, зосередженими, кмітливими та із задоволенням виконували завдання.

5 березня 2019 року у групі 3-А – 4 класів відбулося відкрите заняття на тему «Впізнай себе – впізнай світ». Заняття було проведене в ігровій формі. Учні показали свої знання про органи чуття, пограли в ігри, розгадали загадки. Захід пройшов у теплій, позитивній атмосфері та подарував всім присутнім масу задоволення.

21.03.2019 р. в групі 5-6 класів відбувся відкритий виховний захід «Я і моя мама» . Під час заходу діти висловлювали свої думки, почуття до рідної мами – берегині людського роду. З великим захопленням учні приймали активну участь у виробленні подарунків для мами, складали ребуси, грали. Учні вчилися виявляти любов і повагу до матері – засновниці і продовжувачці роду людського, берегині домашнього вогнища.