Святий Миколай до нас у гості завітав

      З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Лебединській спеціальній загальноосвітній  школі-інтернаті.

На захід традиційно завітали друзі та спонсори школи : міський голова Бакликов О.М., , заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Лук’яненко Ю.В., начальник управління праці та соціального захисту населення Губська В.О., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Гончарова Н.В., заступник начальника сектору превенції Лебединського відділення поліції Маригіна О.В. Вони сердечно привітали учнів, батьків та вчителів з гарним святом, побажали миру, здоров’я та благополуччя, а ще потішили дітей «миколайчиками»: цукерками, іграшками, спортивним інвентарем.

Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх. Учні в цей день перетворилися на маленьких Янголів, Гномиків, Сніжинок. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.

Written by 

Залишити відповідь