Соціальний педагог

Глюза Наталія Анатоліївна 
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст .
Працює над методичною темою: «Профілактика негативних явищ у шкільному середовищі та формування толерантності у всіх учасників освітнього процесу»

Мета діяльності соціального педагога – створення сприятливих умов для особистісного розвитку людини (фізичного, соціального, духовно-морального, інтелектуального), надання  комплексної соціально – психолого – педагогічної допомоги у саморозвитку та самореалізації в процесі соціалізації, а також захист людини у її життєвому просторі.
 

У рамках «Всеукраїнського тижня громадянського здоров’я» та з метою формування в учнів здорових навичок та відповідальнного ставлення до власного здоров’я у школі була проведена загальношкільна руханка та руханки по класах. Постійні заняття фізичними вправами сприяють підтримці власного здоров’я і утвердженню здорового способу життя.

1 квітня 2019 року голова Правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» офіційно оголосив акцію «Серце до серця» з гаслом «Дитяче серденько живи!». Вона триватиме по всій Україні до 30 квітня 2019 року. 19 квітня 2019 року вихованці Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату залучилися до участі в акції також. Допомагати іншим – благородна справа, яка виховує у нас милосердність та чуйність до інших. Ми сильні, коли об’єднуємося разом!