Тут чують і спілкуються  серцями…

Тут чують і спілкуються  серцями…

  Школа створена  далекого   1946 року. Вона знаходиться в чудовому, мальовничому куточку Сумської області, в місті Лебедині.        Для навчання і виховання в закладі створено всі умови. Учні навчаються в добре обладнаних класних кімнатах. Педагоги проводять  уроки і виховні заходи в комп’ютерних класах, обладнаних мультимедійними системами.
  Корекційно-відновлювальна робота — важлива  складова навчального процесу. Її здійснюють досвідчені педагоги-дефектологи з використанням ліцензованих комп’ютерних програм «Живий звук», «Видима мова», «Світ звуків», «Лого».
Основний контингент школи – нечуючі діти, є два класи учнів  з вадами інтелектуального розвитку.
Кадровий потенціал – один з найпотужніших в області. У школі працює 44 педагоги: вчителів –  27, вихователів – 17. Дефектологічну освіту мають 24 педагоги (сурдопедагоги, олігофренопедагоги, логопеди, вчителі корекційної школи, тощо), ще 6 чоловік навчаються в магістратурі за відповідними напрямками.
Школа – частий призер і переможець міських, обласних, всеукраїнських змагань і конкурсів, нагороджена  дипломом лауреата громадської акції «Флагмани освіти і науки України». Колектив школи-інтернату не зупиняється на досягнутому. Життя продовжується. До школи приходять нові учні, в колектив вливаються нові педагоги. І так буде вічно…

Written by 

Залишити відповідь